Krepšelis (0)
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Individualūs projektai, tinklapių kūrimas

 

Dideli bei išskirtiniai projektai
nuo 100 iki 100'000

Dideli bei išskirtiniai projektai įmonėms atneša ne tik pelną, bet ir padidina jų vertę. Prie Jūsų projekto dirbs ne tik geriausi dizaineriai, kurie turi patirties virš 10 metų, bet taip pat ir aukščiausio lygio programuotojai, kurių pagalba ne tik gausite išskirtinai individualų dizainą, bet taip pat suprogramuos nepriekaištingą funkcionalumą. Kurdami išskirtinius projektus mes visada pagrindžiame savo sprendimus kaip specialistai ir paaiškiname, kodėl taip darant būtų Jums naudingiau. Gausite ne tik aukščiausios klasės paslaugas, bet ir garantiją su mūsų unikalios sistemos atnaujinimais. Jei Jums reikia dviejų vartotojų zonų, optimizuoti buhalterinius procesus, taip sumažinant įmonės kaštus, bei išskirtinių filtrų ar inovatyvių sisteminių sprendimų - mes Jums tikrai galime padėti.
 

  • Individualus dizainas;
  • Profesionalų patarimai;
  • Sprendimų diegimas;
  • Garantija darbams;
  • Mūsų unikali sistema lietuvių, anglų, rusų, lenkų kalbomis;
  • Optimizavimas;
  • Kaštų mažinimas;
  • Pelno didinimas;.


Jeigu sugebėjome sukurti nepriekaištingą verslo įrankį, kuriuo leisime naudotis ir Jums, sugebėsime 110% pasirūpinti Jūsų projektu ir garantuoti dėl kokybės.

Individuali svetainė ar elektroninė parduotuvė
nuo 399 iki 10'000

Tik išsiskirdami iš konkurentų gausos, galėsite pasiekti savo norimų tikslų, nes tik nuo investicijos priklauso Jūsų grąža. Šiais laikais žmonės iš karto lendą į internetą ieškoti informacijos, prekių ar įmonės paslaugų kai jiems kažko prisireikia.Todėl labai būtina išsiskirti, nes tik nuo to kaip sukurta internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė, priklausys ar Jumis klientas susižavės, o svarbiausia - pasitikės. Nes nuo to priklauso ar klientas atliks svarbiausią veiksmą - susisieks su Jumis ar įsigis prekę.

Jei tik pastebėjote, kad mažėja ne tik klientai, bet ir pelnas, vadinasi kažkas blogai. Mes žinome, kaip žmonės masto ir kaip juos paversti potencialiais klientais, todėl mūsų profesionali komanda Jums sukurs individualų dizainą pagal Jūsų poreikius, įgyvendins visas Jūsų įdėjas ir padės Jums toliau augti.

SUKURTKITE SVETAINĘ UŽ 399 EUR

 

SUSISIEKITE SU MUMIS DABAR!

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti