Krepšelis (0)
0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Kodėl verta

 

UNIVERSALIOS PARDUOTUVIŲ STRUKTŪROS, PRITAIKOMOS JŪSŲ ĮVAIRIAM VERSLUI  

 

Tai "švaraus lapo" parduotuvių struktūros, kurias mes pritaikysime Jūsų verslo individualiam plėtojimui. Visos struktūros iš esmės yra tinkamos įvairiems verslams. Tai nėra pavyzdžiai - šablonai (templates), skirti kokiai nors tematikai. Didžiulis privalumas yra tas, kad nereikia kažką, kas reikalauja žymiai daugiau lėšų bei neįkainojamo laiko, kurti nuo pradžių. Taigi, su minimaliomis investicijomis Jūs gaunate didelę grąžą ir, be abejo, iškart galite startuoti ir siekti pelno.
 

 

Kodėl verta turėti internetinę svetainę ar ją nuomotis?

Internetinė svetainė yra labai svarbus dalykas kliento pasiekimui. Be internetinės svetainės klientas net nežino, kad egzistuojate. Žmonės vis daugiau naršo internete ir kažko ieško. Pripažinkite - net Jūs patys dažnai, jei ko nerandate, pirmą dalyką, ką darote, tai einate į internetą. Norėdami būti matomi ir sužavėti klientą, nereikia iš karto investuoti didelių pinigų, jei Jūs tik pradedate verslą naujoje sferoje. Praždioje, pilnai užtenka svetainę nuomotis ir stebėti visą situaciją.
 
Taigi, kokią naudą gaunate turėdami internetinę svetainę:
 
  • Žinomumas;
  • Klientų rato didinimas;
  • Pelnas.
 
Negaiškite laiko ir kuo greičiau įsigykite ar pradėkite nuomotis internetinę svetainę, nes tik šitą žingsnį žengę galėsite judėti toliau.

 


 

Kodėl verta turėti el. parduotuvę?

 

Elektroninė parduotuvė suteikia galimybę dirbti sau. Tai - Jūsų verslas, kurio dėka galite dirbti bet kur, bet kada ir užsidirbti,nes didžiuliai pinigų srautai, kurie yra internetinėje erdvėje, vis didėja kiekvieną dieną. Elektroninė prekyba sparčiai vystosi. Kuo anksčiau įsijungsite į rinką, tuo lengviau galėsite judėti pirmyn kartu su inovacijomis. Tai- prekybos sistema, visą parą pasiekiama vartotojams. Ir visiškai nesvarbu, ką Jūs veikiate šią minutę. Tai yra geriausia reklama. Todėl neturėtų kilti klausimo-daryti ar ne? Geriau mąstyti, kaip greičiau įsijungti į prekybą internetu. Kitu atveju rizikuojate “likti už borto”. Paklausios prekės ar paslaugos greitai plinta internetinėje erdvėje, todėl sulauksite daugiau naujų klientų. Tai užtikrins didesnį pelną, o jis yra verslo pagrindinis ir vienintelis tikslas. 

Kaip veikia el. parduotuvė?

 

  • Produktų katalogas
  • Vartotojo sąsaja
  • Prekių užsakymas
  • Apmokėjimas už prekes pasirinktu būdu
  • Užsakymų stebėjimas
     

 

ELEKTRONINIŲ PARDUOTUVIŲ NUOMA

 

Turite verslo idėją ir ribotą pradinį kapitalą?! Sveikiname! Pradedate, kaip ir daugelis šiandien sėkmingų verslininkų. Taip pat suprantate, kad stovėti prie parduotuvės su lankstinukais – praeities amžius, neefektyvu. Šis sprendimas, būtent, Jums. Galite įgyvendinti savo svajonę jau dabar - sukurkite verslą internetinėje erdvėje ypatingomis sąlygomis.

 


 

KODĖL VERTA TURĖTI INDIVIDUALIĄ ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĘ AR INTERNETINĘ SVETAINĘ

 

Puikiai suprantate šiuolaikinį klientą?! Informacijos ir pasiūlos gausa lepina klientus. Todėl būtina išsiskirti internetinėje erdvėje, kad, patekęs į Jūsų el. parduotuvę, klientas joje pasiliktų ir įsigytų prekių. Išeitis – sukurti išskirtinę el. parduotuvę pagal Jūsų individualius poreikius, nes tik su individualia elektronine parduotuve gausite maksimalią grąžą. 

 


 

KODĖL VERTA MUS RINKTIS?

 

Nemeluosime - tik su mumis ir mūsų vystoma, uždaro kodo sistema, Jūs pasieksite maksimumo. Jūs ne tik sutaupysite kaštų reklamai, nes Jūs patys galėsite optimizuoti svetainę, kad lengviau Jus rastu paieškos sistemose klientai, bet taip pat be vargo galėsite kažką keisti, atnaujinti savo svetainėje. 

 

Kaip verslininkai būdami žinote - versle svarbiausia kokybės ir kainos santykis. Niekad nebus greitai ir gerai arba pigiai ir kokybiškai. Verslo žmonės tai puikiai supranta, nes tai tik marketingo triukas. Musų svarbiausias noras - suteikti kokybiškas bei geras paslaugas, kurių pagalba pasieksite to ko trokštate.

 

Galėtume vardinti ir vardinti privalumus, tačiau kol Jūs patys neišbandysite MŪSŲ paslaugų, o svarbiausia mūsų sistemos, tai niekur nepasistumėsite, o juk versle svarbiausia pelnas, tik su tam skirtu verslo įrankiu priklausys ant kiek greitai ir lengvai Jūs sugebėsite tą padaryti.

 

NEGAIŠK LAIKO, SPRENDIMUS PRIIMK DABAR!

 

 

Standartinis dizainas
(fiksuoto pločio)

Pažiūrėti naujame lange

 

Responsyvus dizainas
(prisitaikančio pločio)

Pažiūrėti naujame lange

 

 

Klasikinė parduotuvė
(fiksuoto pločio)

Pažiūrėti naujame lange

 

 

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti