Paslaugos

 

 

 

Interneto svetainės


Svetainės sukurimas su individualiu dizainu, planuojame internetinių svetainių išvaizdą bei funkcionalumą.

Hostingas


Serveryje saugomi visi jūsų internetinio projekto failai, duomenys ir informacija, kartu galime Jums pasiūlyti mūsų kurta TVS sistema.

SEO


Profesionalus vidinio Paieškos Sistemų Optimizavimo sutvarkymas, padidiname internetinės svetainės matomumą paieškos sistemose

Brandingas


Pasiūlome klientams atsinaujinti logotipa, reklaminį šūki ar susikurti visa firminio stiliaus vadovą.

Reklama


Jei yra porekis klientui tai pat galime sukurti vizitines korteles, lankstinukus, verslo dovanas. Ar kitokio tipo reklamas.

Marketingas


Mūsų patiria marketingo specialistai Jūsų naujoms įmonėms patars kaip geriau išsikelti pasidaryti geresnę reklamą. 

Kaip mes dirbame

Konsultacija ir SupratimasMums svarbu kruopščiai suplanuoti ir įvertinti jūsų poreikius. Kartu su jumis nustatome projekto strategiją, numatome svarbiausius etapus ir nusprendžiame, kaip įgyvendinti jūsų tikslus optimaliai.
 

 

 

VystymasIšsiaiškinę visą reikiama informacija. Pradedame vystyti internetinį projektą, sumodeliuojame titulinį puslapį ir vidinius. Ir  šlifuojame visas likusias  klaidas, kad projektas būtų užbaigtas.
02

 

 

PaleidimasPeržiūrėjus ir ištaisius visus neatitikimus, pasitikriname  svetainę dar kartą ir tada jau pasileidžiame interneto svetainę į eterį.
03

 

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti